Taldea

Adituak gara tokiko merkataritzan

Gipuzkoa Merkatariak federazioan tokiko merkataritzan gaude espezializatuta. Zenbait sail eta gure taldeko zenbait pertsona ditugu ikuspegi globaletik zure negozioa hazten laguntzeko.

Gure taldea…

DONOSTIAN

Maite Valmaseda Direccion Equipo Donostia San Sebastian Gipuzkoa Merkatariak

Maite Valmaseda
maite.valmaseda@fmg.es
ZUZENDARITZA

Ana Landa Recepcion Equipo Donostia San Sebastian Gipuzkoa Merkatariak

Ana Landa
federacion@fmg.es
HARRERA

Alvaro Erviti Departamento Fiscal Equipo Donostia San Sebastian Gipuzkoa Merkatariak 2

Alvaro Erviti
alvaro.erviti@fmg.es
ZERGA SAILA

Amaia Vicente Departamento Fiscal Equipo Donostia San Sebastian Gipuzkoa Merkatariak

Amaia Vicente
amaia.vicente@fmg.es
ZERGA SAILA

Veronica Garcia Departamento Laboral Equipo Donostia San Sebastian Gipuzkoa Merkatariak

Verónica García
veronica.garcia@fmg.es
LAN SAILA

Lide Miner Departamento Contable Equipo Donostia San Sebastian Gipuzkoa Merkatariak

Lide Miner
lide.miner@fmg.es
KONTABILITATE SAILA

Silvia Menendez Formacion y Empleo Equipo Donostia San Sebastian Gipuzkoa Merkatariak
Silvia Menendez
silvia.menendez@fmg.es
PRESTAKUNTZA ETA ENPLEGUA
Yadira Rojas Formacion Equipo Donostia San Sebastian Gipuzkoa Merkatariak
Yadira Rojas
yadira.rojas@fmg.es
PRESTAKUNTZA
Enara Arteaga Emprendimiento Equipo Donostia San Sebastian Gipuzkoa Merkatariak

Enara Arteaga
enara.arteaga@fmg.es
EKINTZAILETZA

Itziar Rodriguez Comunicacion y Dinamizacion Zonal Equipo Donostia San Sebastian Gipuzkoa Merkatariak
Itziar Rodríguez
itziar.rodriguez@fmg.es
KOMUNIKAZIOA ETA ZONAKO DINAMIZAZIOA
Arantza Cortabarria Comercial y Dinamizacion Zonal Equipo Donostia San Sebastian Gipuzkoa Merkatariak
Arantza Cortabarria
arantza.cortabarria@fmg.es
KOMERTZIALA ETA ZONAKO DINAMIZAZIOA
Marimar de Sosa Dinamizacion Asociaciones zonales Equipo Donostia San Sebastian Gipuzkoa Merkatariak
Marimar de Sosa
zaharrean@fmg.es
ZONAKO ELKARTEEN DINAMIZAZIOA
Eva de Antonio Oficina Tecnica OTC Equipo Donostia San Sebastian Gipuzkoa Merkatariak
Eva de Antonio
eva.deantonio@fmg.es
BULEGO TEKNIKOA – MBT
Ainhoa Maiztegui Oficina Tecnica OTC Equipo Donostia San Sebastian Gipuzkoa Merkatariak
Ainhoa Maiztegui
ainhoa.maiztegui@fmg.es
BULEGO TEKNIKOA – MBT
Sarai del Barrio Dinamizacion Zonal Equipo Donostia San Sebastian Gipuzkoa Merkatariak
Sarai del Barrio
sarai.delbarrio@fmg.es
ZONKAO DINAMIZAZIOA
Maitane Lizeaga Coordinadora Aparture Equipo Donostia San Sebastian Gipuzkoa Merkatariak

Maitane Lizeaga
maitane.lizeaga@fmg.es
APARTURE KOORDINATZAILEA

EIBARREN

Ana Aramberri Recepcion Equipo Eibar Gipuzkoa Merkatariak

Ana Aramberri
ana.aramberri@fmg.es
ZUZENDARITZA

Jasone Axpe Recepcion Equipo Eibar Gipuzkoa Merkatariak

Jasone Axpe
jasone.axpe@fmg.es
HARRERA

Marifer Ochoa Departamento Fiscal y Contable Equipo Eibar Gipuzkoa Merkatariak
Marifer Ochoa
marifer.otxoa@fmg.es
ZERGA ETA KONTABILITATE SAILA
Iñaki Etxaniz Formacion y Empleo Equipo Eibar Gipuzkoa Merkatariak
Iñaki Etxaniz
empleo@fmg.es
PRESTAKUNTZA ETA ENPLEGUA
Ana Aramberri Recepcion Equipo Eibar Gipuzkoa Merkatariak

María Azcunaga
KOORDINATZAILEA